Jernbane.net

Hjem > Båter > Sailship > Anna Rogde
Støtt oss
Ukens Bilde
ukens bilde
EL16 2209 med 5804 i Sundland
Fotograf: Jon-Andreas Sognnæs

Tidligere Ukens Bilde

Dagens bilde
dgens bilde
Ukjent 74 på testkjøring over passerer Ønna bru.
Fotograf: Aksel Lister

Tidligere Dagens Bilde


Siste opplastninger
Siste innlegg
facebook

Anna Rogde
Name: Anna Rogde
Former names: Anna af Bergen
Registered port: Harstad
Nation: NOR
Type of rigging: SCHONER
Year built: 1868
Yard: Bangsund Shipyard, Namsos
Overall length: 27.40 m
Breadth: 6.90 m
Draught: 3.40 m
Sail area: 444 m2
Ship's hull: Holz / Wood
Power: 400 PS
Engine: Scania 400 hp

 

Name: Anna Rogde
Former names: Anna af Bergen
Registered port: Harstad
Nation: NOR
Type of rigging: SCHONER
Year built: 1868
Yard: Bangsund Shipyard, Namsos
Overall length: 27.40 m
Breadth: 6.90 m
Draught: 3.40 m
Sail area: 444 m2
Ship's hull: Holz / Wood
Power: 400 PS
Engine: Scania 400 hp

 



Anna Rogdge
Skonnerten "Anna Rogde" på vei inn til kaia ved den nedlagte sildeoljefabrikken på Borkenes, Kvæfjord
© Christoph Aders
Finn i Postvogna
Skonnerten "Anna Rogde" på vei inn til kaia ved den nedlagte sildeoljefabrikken på Borkenes, Kvæfjord
© Christoph Aders
Finn i Postvogna
Skonnerten "Anna Rogdge" på vei inn til kaia ved den nedlagte sildeoljefabrikken på Borkenes, Kvæfjord
© Christoph Aders
Finn i Postvogna
Skonnerten "Anna Rogde" på vei inn til kaia ved den nedlagte sildeoljefabrikken på Borkenes, Kvæfjord
© Christoph Aders
Finn i Postvogna



Booking.com
Booking.com